Forum.Projuris.pl

Skuteczne Dochodzenie Wysokich Odszkodowań

Teraz jest 12 maja 2024, o 02:21

Strefa czasowa: UTC


Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lis 2013, o 09:59 
Niedawno potknąłem się na chodniku (brak kafla chodnikowego). Upadając wykręciła mi się noga, doznałem złamania piszczela. Zgłosiłem się do urzędu miasta o odszkodowanie, sprawę przesłali do swojego ubezpieczenia, ale dostałem odmowę wypłaty odszkodowania.
Jako powód wskazano mi, że byłem pod wpływem alkoholu. Fakt wypiłem jedno piwo, ale to nie przez to piwo się wywróciłem, tylko przez kafel.
Ma ktoś jakieś pomysły?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  
PostNapisane: 17 gru 2013, o 21:14 
Offline
Administrator

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 15:24
Posty: 4
Rokers,
Uderz się w pierś i sam sobie szczerze odpowiedz. Czy rzeczywiście, gdybyś tego piwa nie spożył, Twoja zdolność reakcji nie byłaby szybsza i skuteczniejsza? A może byłbyś w stanie uniknąć wówczas wypadku ? Twoja odpowiedź brzmi: jedno piwo nie miało znaczenia? I słusznie! Też tak uważam!
Nikt jeszcze nie zakazał poruszania się chodnikami po wypiciu jednego, czy dwóch trunków. Zamiast na zdolnościach sprawnego poruszania się i koordynacji ruchów, po spożyciu piwa, bardziej skupiłbym się tym, czy jesteś w stanie udowodnić, że do wypadku doszło we wskazywanym przez Ciebie miejscu i w opisywanych okolicznościach. Jeśli tak, nie ma się nad czym zastanawiać. Sugeruję zrobić odwołanie, a jeśli to nie pomoże, sprawę skierować do Sądu.


Ostatnio przesunięty w górę 17 gru 2013, o 21:14 przez: Anonymous.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz dodawać załączniki

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Realizacja: Vaneo.pl - Tworzenie Stron Internetowych